Новости проекта
Научный семинар
Перенос и удаление уроков
Навстречу новым горизонтам с Парком высоких технологий
Станьте участником программы «Учитель для Беларуси»!
Знакомьтесь с героями Schools.by!
Награждение победителей конкурса
Голосование
Якая форма работы ў музеі Вам найбольш падабаецца
Всего 72 человека
Голосование
По Вашему мнению шестой день недели необходимо посвятить:
Всего 74 человека
Голосование
Какие дополнительные образовательные услуги на платной основе вы хотели бы получить в 2018/2019 учебном году?
Всего 62 человека
Голосование
Кто по Вашему мнению большей мере должен заниматься воспитанием ребёнка в 6-ой школьный день недели?
Всего 77 человек

Документы

Дата: 18 октября 2017 в 10:52, Обновлено 26 октября 2018 в 08:51

Выпіска з плана работы дзяржаўнай установы адукацыі "Малабераставіцкая сярэдняя школа"

на 2018/2019 навучальны год

Раздзел 4.  Ідэалагічная і выхаваўчая работа

п/п

Змест работы

Тэрміны

Адказныя

4.1.

Грамадзянска-патрыятычнае  і ідэалагічнае выхаванне

4.1.1.

Урачыстая лінейка, прысвечаная Дню Ведаў

1 верасня 2018 года

Антановіч В.І.

4.1.2.

Першы ўрок “Мне выпала шчасце тут нарадзіцца”

1 верасня 2018 года

Класныя кіраўнікі

4.1.3.

Пасяджэнне актыву ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

1 раз у месяц

Герасюк В.В.

4.1.4.

Урачысты прыём у рады ГА “БРПА”, ГА БРСМ

Верасень, май

Герасюк В.В., класныя кіраўнікі

4.1.5.

Агульнашкольны дзень самакіравання

5 кастрычніка 2018 года

Антановіч В.І.

4.1.6.

Дзелавая гульня “Выбары”

кастрычнік

Герасюк В.В.

4.1.7.

Правядзенне экскурсій у школьным народным  музеі “Вытокі”

Верасень- май

Эйсмант Т.І.

4.1.8.

Тэматычная інфармацыйная гадзіна, прысвечаная Дню міра “Мы,беларусы – мірныя людзі”

21 верасня 2018 года

Класныя кіраўнікі

4.1.9.

Тыдзень турызму і краязнаўства

Верасень

Эйсмант Т.І., Гурская В.М.

4.1.10.

Тыдзень “Музей і дзеці”

Кастрычнік

Эйсмант Т.І.

4.1.11.

Рэспубліканская інтэлектуальна-творчая гульня “Пароль – “Акцябронак”

Кастрычнік- май

Герасюк В.В.,

класныя кіраўнікі II-IV кл.

4.1.12.

Віншавальная  паштоўка “Служу Беларусі”

23 лютага

Герасюк В.В., класныя кіраўнікі

4.1.13.

Мітынг, прысвечаны Дню Перамогі

май

Антановіч В.І.

4.1.14.

Урачыстае ўручэнне падарункавага  выдання «Я – Гражданин Республики Беларусь»

Верасень-май

Антановіч В.І.

4.1.15.

Акцыя “Помнік”

1 раз у месяц

Герасюк В.В., класныя кіраўнікі

4.1.16.

Тыдзень акцябрат

студзень

Герасюк В.В., класныя кіраўнікі

4.1.17.

Акцыя “Сэлфі ў музеі!”

студзень

Эйсмант Т.І

4.1.18.

Месячнік грамадзянска-патрыятычнага выхавання

люты

Антановіч В.І., Герасюк В.В.

4.1.19.

Класная гадзіна да Дня Канстытуцыі Рэспублікі Беларусь

15.03

Класныя кіраўнікі

4.1.20.

Інфармацыйная гадзіна, прысвечаная дню яднання народаў Беларусі і Расіі

красавік

Класныя кіраўнікі

4.1.21.

Інфармацыйная гадзіна, прысвечаная дню Дзяржаўнага герба і сцяга Рэспублікі Беларусь

май

Класныя кіраўнікі

4.1.22.

Тыдзень памяці “Я помню! Я ганаруся!”

Май

Антановіч В.І.

4.1.23.

Вахта памяці “Жыві, але памятай аб загінуўшых”

9 мая 2018 года

Герасюк В.В.

4.1.24.

Удзел у ваенна-патрыятычнай гульні “Зарніца”

Май

Герасюк В.В.,

Мядзелка А.М.

4.1.25.

Акцыя “Наша піянерская праца табе, Айчына!”

Верасень-май

Герасюк В.В.

4.1.26.

Акцыя “Піянерыя – гэта наша сёння і заўтра!”

верасень

Герасюк В.В.

Удзел у рэспубліканскай акцыі “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

Верасень-май

Антановіч В.І.

4.2.

Экскурсійная дзейнасць

4.2.1.

Рэалізацыя праекту “Святыні маёй малой Радзімы”

Верасень

Антановіч В. І.,

Альшэўская Т.М.

4.2.2.

Экскурсія ў Музей вавёркі ў г.п.В.Бераставіца

верасень

Антановіч В. І.,

Пальяноўская А.В.

4.2.3.

Экскурсія ў г.Гродна

кастрычнік

Антановіч В. І.,

Сявец Н.В.

4.2.4.

Экскурсія ў Рэзідэнцыю Дзеда Мароза (аг. Камянюкі)

снежань

Антановіч В. І.,

Сіцько Н.У.

4.2.5.

Экскурсія ў Гудзевіцкі музей

люты

Антановіч В. І.,

Глябовіч М.І.

4.2.6.

Экскурсія ў г.Мінск

красавік

Антановіч В. І.,

Мядзелка Н.В.

4.2.7.

Экскурсія ў Лідскі замак

май

Антановіч В. І.,

Дзернейка Т.У.

4.2.8.

Экскурсія на Аўгустоўскі канал

Чэрвень

Дырэктары аздараўленчых лагераў

4.3.

Духоўна-маральнае і полікультурнае выхаванне

4.3.1.

Класныя гадзіны:

“Дзелавы стыль адзення ў школе”

“Я сярод людзей, людзі навокал мяне”

“Якія ўспаміны пакіну я пасля сябе ў маёй школе” 

Верасень

Лістапад

Люты

Класныя кіраўнікі

4.3.2.

Інфармацыйныя гадзіны:

“Асабовая бяспека карыстальнікаў сеткі ІНТЭРНЭТ”

“Правілы паводзін ў грамадскіх месцах”

“Падзяка – гэта…..”

Верасень

Кастрычнік

Сакавік

Класныя кіраўнікі

4.3.3.

Тыдзень прававых ведаў “Калі правы дапамагаюць быць ПРАВЫМ”

Лістапад

Антановіч В.І.

Класныя кіраўнікі

4.3.4.

Акцыя “Падзелімся цяплом душы сваёй”

Кастрычнік

Герасюк В.В.

4.3.5.

Класная гадзіна “Мы такія  розныя і ў гэтым наша сіла”

Снежань

Класныя кіраўнікі

4.3.6.

Анкетаванне “Ці талерантыя вы?”

красавік

Класныя кіраўнікі 5-11 класаў

4.3.7.

Свята нацыянальных культур

Май

Сіцько Н.У.,

Герасюк В.В.

4.3.8.

Урокі маральнасці да Дня пажылых людзей, да дня інвалідаў

кастрычнік, снежань

Класныя кіраўнікі

4.3.9.

Тыдзень Маці

кастрычнік

Класныя кіраўнікі I-IV класаў

4.3.10.

Работа валанцёрскага атрада

Верасень -май

Анісеня В.М.,

Дзернейка Т.У.

4.3.11.

Работа цімураўскага атрада

Верасень -май

Герасюк В.В.

4.3.12.

Гульня з элементамі трэнінга «У люстэрку зносін»

люты

Івашка Т.С.

4.3.13

Час зносін “Талерантнасць і мы”

сакавік

Івашка Т.С.

4.4. Выхаванне  культуры  самапазнання  і  самарэгуляцыі  асобы , садзейнічанне рэалізацыі маладзёжных ініцыятыў, сацыяльна-педагагічная падтрымка і аказанне псіхалагічнай дапамогі

4.4.1.

Састаўленне карт росту і дасягненняў вучняў

верасень

снежань

май

Класныя кіраўнікі

4.4.2.

Рэалізацыя мадэлі  школьнага самакіравання

Верасень-май

Антановіч В.І.

4.4.3.

Работа школы піянерскага актыву

верасень-май

Герасюк В.В.

4.4.4.

Класныя гадзіны:

“Дысцыпліна і парадак верныя сябры”

“Мова каштоўнасцей”

“Сяброўства без межаў”

Кастрычнік

Студзень

Красавік

Класныя кіраўнікі

4.4.5.

Заняткі з элементамі трэнінгаў

«Развіваем лідарскія якасці»

«Эканоміка сям’і: што гэта такое?»

“Я і маё будучае”

кастрычнік

Лістапад

Красавік

Івашка Т.С.

4.4.6.

Выстава дэкаратыўна-прыкладной і мастацкай творчасці вучняў “Сузор’е надзей”

Май

Мядзелка Н.В.

Мядзелка А.М.

4.4.7.

Дзелавая гульня “Мае жыццёвыя каштоўнасці”

лістапад

Класныя кіраўнікі 8-11 класаў,

Івашка Т.С

4.4.8.

Кансультацыі для вучняў, законных прадстаўнікоў, педагогаў

Згодна

графіка педагога сацыяльнага і псіхолага

Сіцько Н.У.,

Івашка Т.С.

4.4.9.

Дыягностыка матывацыі вучэбнай дзейнасці навучэнцаў

люты

Антановіч В.І.

4.4.10

Трэнінг "Упэўненасць як стыль жыцця"

сакавік

Антановіч В.І.,

Сіцько Н.У.

4.4.11.

Дыягностыка міжасобасных узаемаадносін і статуснага становішча сярод аднагодкаў

Кастрычнік,

красавік

Антановіч В.І.,

Сіцько Н.У.,

Івашка Т.С.

4.4.12

Работа антынаркатычнага атрада “ВЕК”

Верасень-май

Сіцько Н.У.

4.4.13.

Кансультаванне старшакласнікаў, накіраванае на пераадоленне трывожнасці, перадэкзаменацыйных стрэсаў

красавік

Івашка Т.С.

4.5.

Працоўнае  і прафесійнае выхаванне

4.5.1.

Арганізацыя работы факультатыўных заняткаў “Маё прафесійнае будучае”

верасень-май

Сіцько Н.У.

4.5.2.

Арганізацыя прафарыентацыйных сустрэч вучняў з прадстаўнікамі ўстаноў адукацыі Бераставіцкага раёна, іншых раёнаў вобласці

верасень-май

Антановіч В.І.,

Дзернейка Т.У,

Мядзелка Н.В.

4.5.3.

Сустрэча з работнікамі цэнтра занятасці  “Як правільна выбраць прафесію”

студзень

Антановіч В.І.

4.5.4.

Цыкл дыягностык вучняў 5-9 класаў:

“Маё здароўе і выбар прафесіі”

 “Мае захапленні і мая будучая прафесія”

“Я сярод людзей”

кастрычнік, студзень, сакавік

Івашка Т.С.

4.5.5.

Тыдзень прафарыентацыі“Сто дарог- адна твая”

студзень

Сіцько Н.У.

4.5.6.

Акцыя “Чысты двор”

верасень-май

Класныя кіраўнікі

4.5.7.

Арганізацыя летняй практыкі, летняй працоўнай занятасці навучэнцаў

чэрвень - жнівень

Антановіч В.І.,

Мядзелка Н.У.

4.5.8.

Сустрэчы з прадстаўнікамі розных прафесій “Выбірай прафесію па густу!”

кастрычнік-красавік

Антановіч В.І.,

Сіцько Н.У.

4.5.9.

Правядзенне класных і інфармацыйных гадзін прафарыентацыйнай накіраванасці

1 раз у месяц

Класныя кіраўнікі

4.5.10.

Работа лагера працы і адпачынку

чэрвень-ліпень

Антановіч В.І.

4.5.11.

Аперацыя “ Наш утульны клас”

1 раз у чвэрць

Класныя кіраўнікі

4.5.12.

Акцыя  “Збяры макулатуру – пакажы сваю культуру”

верасень-май

Герасюк В.В.

4.5.13.

Аперацыя “Нашы кветкі”

верасень-май

класныя кіраўнікі

4.5.14.

Тыдзень фінансавай граматнасці

сакавік

Анісеня В.М.

4.6. Выхаванне культуры здаровага ладу жыцця

4.6.1

Планаванне і правядзенне  спартыўных спаборніцтваў у рамках круглагадзічнай спартакіяды

верасень-май

Гладкі В.Б.,

Свярчкоў А.Д.

4.6.2

Правядзенне дзён здароўя ў рамках работы шостага школьнага дня

другая субота месяца

Гладкі В.Б.,

Свярчкоў А.Д.

4.6.3.

Тыдзень прафілактыкі суіцыдаў

Верасень-кастрычнік

Івашка Т.С.

Сіцько Н.В.

4.6.4.

Акцыя “Місія – жыць!”

кастрычнік,

сакавік

класныя кіраўнікі

4.6.5.

Тыдзень здароўя ў піянерскай дружыне “Наш выбар – здаровае будучае”

лістапад

Герасюк В.В.,

Свярчкоў А.Д.

Класныя кіраўнікі ІІ-VII класаў

4.6.6.

Тыдзень прафілактыкі СНІД

лістапад-снежань

Сіцько Н.У.

4.6.7.

Акцыя “Бяспечны Новы год”

снежань

Сіцько Н.У.,

класныя кіраўнікі

4.6.8.

Трэнінг “Твой выбар – тваё жыццё”

снежань

Івашка Т.С.

4.6.9.

Тыдзень здароўя і спорту

Верасень Красавік

Гладкі В.Б.,

Свярчкоў А.Д.

4.6.10.

Удзел у раённым аглядзе-конкурсе “Выратавальнікі вачыма дзяцей”

люты

Антановіч В.І.

4.6.11.

Тыдзень прафілактыкі наркаманіі “Моладзь супраць наркотыкаў”

сакавік

Сіцько Н.У.,

Антановіч В.І.

4.6.12.

Удзел у раённым  творчым конкурсе  для падлеткаў “Бяспечны пераход”

сакавік

Антановіч В.І.

4.6.13.

Удзел у алімпіядзе па накірунку “Бяспека жыццядзейнасці”

сакавік

Антановіч В.І.

4.6.14.

Акцыя “СПАЙС=смерць”

верасень-май

Антановіч В.І.

4.6.15.

Акцыя “Канікулы без дыму і агню”

кастрычнік,

снежань,

сакавік,

май

класныя кіраўнікі

4.6.16.

Арганізацыя і правядзенне работы сумесна з Бераставіцкай ЦРБ, Малабераставіцкай амбулаторыяй

верасень-май

Антановіч В.І.

4.6.17.

Арганізацыя і работа аздараўленчых лагераў розных відаў

верасень-жнівень

Антановіч В.І.

4.6.18.

Правядзенне класных гадзін, накіраваных на  выхаванне культуры здаровага ладу жыцця

1 раз у чвэрць

класныя кіраўнікі

4.6.19.

Заняткі ў секцыях, аб’яднаннях па інтарэсах спартыўнага накірунку

верасень-май

Гладкі В.Б.,

Свярчкоў А.Д.

4.6.20.

Факультатыўныя заняткі спартыўнага накірунку “Гадзіна здароўя і спорту”

верасень-май

Гладкі В.Б.,

Свярчкоў А.Д.

4.6.21.

Абнаўленне інфармацыйнага стэнда “Спартыўная панарама”

штомесячна

Гладкі В.Б.,

Свярчкоў А.Д.

4.6.22.

Арганізацыя дадатковых адукацыйных паслуг на платнай аснове:

 Музычна-гульнёвая аэробіка для дарослых “ВДОХНОВЕНИЕ”

верасень-май

Герасюк В.В.

4.7. Сямейнае і гендарнае выхаванне

4.7.1.

Правядзенне факультатыўных заняткаў “Падрыхтоўка да сямейнага жыцця”

верасень-май

Сіцько Н.У.

4.7.2.

Тыдзень сям’і

май

Антановіч В.І.

4.7.3.

Сямейная выстава  “Цуды з агарода”

кастрычнік

Сіцько Н.У.

Мядзелка Н.В.

4.7.4.

Святочная праграма да Дня 8 Сакавіка

сакавік

Герасюк В.В., класныя кіраўнікі

4.7.5.

Круглы стол “Аб жаночай ганарлівасці і мужчынскай годнасці”

кастрычнік

Івашка Т.С.

4.7.6.

Правядзенне класных гадзін:

«З клопатам пра будучыню: чужых дзяцей не бывае»

«Дзяўчынка, дзяўчына, жанчына, маці - прыступкі маральнага станаўлення"

“Мужчынскі этыкет”

«Шчаслівы той, хто шчаслівы ў сябе дома»

«Сакрэты сямейнага шчасця»

«Пагаворым яшчэ раз пра каханне»

“Мая сям’я – мой гонар”

верасень-май

Класныя кіраўнікі

4.7.7.

Свята, прысвечанае Дню Маці

12.10.2018

Герасюк В.В., класныя кіраўнікі

4.7.8.

Выстава “Умелыя маміны рукі”

кастрычнік

класныя кіраўнікі

4.7.9.

Правядзенне бацькоўскіх субот

чацвёртая субота месяца

Антановіч В.І.

4.8.Экалагічнае  выхаванне

4.8.1.

Класныя гадзіны, накіраваныя на выхаванне экалагічнай культуры

 1 раз у чвэрць

Класныя кіраўнікі

4.8.2.

Акцыі:

 «Зберажы дрэва – здай макулатуру!»

«Кармушка»

«Чысты  двор»

«Все не нужное на слом - соберем металлолом!»

верасень-май

Класныя кіраўнікі

4.8.3.

Удзел у аглядзе-конкурсе па добраўпарадкаванні і азеляненні тэрыторыі школы

Антановіч В.І.

4.8.4.

Удзел у раённым конкурсе “Энергамарафон - 2018”

лістапад

Антановіч В.І.

4.8.5.

Удзел у акцыі “Тыдзень лесу-2019”

красавік

Антановіч В.І.

4.8.6.

Акцыя “Дзень Зямлі”

красавік

Класныя кіраўнікі

4.8.7.

Акцыя “Чарнобыльская свечка”

красавік

Класныя кіраўнікі

4.9.  Выхаванне культуры бяспечнай жыццядзейнасці

4.9.1.

Факультатыўныя заняткі «Асновы бяспекі жыццядзейнасці»

  верасень-май

Сіцько Н.У.

Гіжук Г.Л.

4.9.2.

Работа атрадаў  «Юныя інспектары дарожнага руху», «Клуб юных выратавальнікаў-пажарных»

  верасень-май

Мядзелка А.М.

4.9.3.

Месячнік «Бяспечны шлях у школу»

верасень

класныя кіраўнікі

4.9.4

Акцыя «Флікер»

Штомесячна

Антановіч В.І.

4.9.5

Аперацыя “ Эвакуацыя”

верасень, сакавік

Мядзелка А.М.

4.9.6.

Удзел у раённым конкурсе «Выратавальнікі вачыма дзяцей»

Люты

Антановіч В.І.

4.9.7.

Акцыя “Канікулы без правапарушэнняў”

кастрычнік снежань сакавік

май

класныя кіраўнікі

4.9.8.

Тыдзень бяспекі дарожнага руху

верасень

класныя кіраўнікі

4.9.9.

Тыдзень прафілактыкі злачынстваў і правапарушэнняў

верасень

класныя кіраўнікі

4.9.10.

Удзел у раённым этапе рэспубліканскага агляду-конкурсу “Бяспечнае дзяцінства”

студзень

Антановіч В.І.,

класныя кіраўнікі

4.9.11.

Ахоп навучэнцаў арганізаванымі формамі адпачынку, у тым ліку непаўналетніх, якія знаходзяцца на розных відах уліку

верасень-май

Сіцько Н.У.

4.9.12.

Навучанне правілам бяспечных паводзін на першых уроках кожнай вучэбнай чвэрці, класных  і інфармацыйных гадзінах, школьных мерапрыемствах

верасень-май

класныя кіраўнікі

4.10.

Шосты школьны дзень

4.10.1

Спартыўная квэст гульня  “Вясёлыя старты”

(I-XI класы)

08.09

спорт

Гладкі В.Б., Свярчкоў А.Д.

Сявец Н.В.

4.10.2.

Інтэрактыўная гульня-віктарына  “Зялёны, жоўты, чырвоны” (I-IV класы)

Прававое “Поле цудаў” (V- VIII класы)

Дыскатэка “ Ведаем і выконваем” (IX-XI класы)

15.09

Ігнатовіч В.З.

Анісеня В.М.

Герасюк В.В.

4.10.3.

 Конкурсная праграма “Мая мама самая, самая …” (I-IV класы)

Круглы стол “Справы сямейныя” (V- VIII класы)

Сюжэтна-ролевая гульня “Мамы і дочкі” (IX-XI класы)

22.09

Матысік Ж.І., класныя кіраўнікі  I-IV класаў

Пальяноўская А.В.

Івашко Т.С., Сіцько Н.У.

4.10.4.

Патрыятычная акцыя “Мой настаўнік” (Выраб віншавальных паштовак і віншаванне  з  прафесійным  святам  ветэранаў  педагагічнай  працы) (І- XI класы)

Святочная праграма, прысвечаная дню настаўніка  ( I -XI класы)

29.09

Гіжук Г.Л.

Глябовіч М.І.

Мядзелка Н.В.

4.10.5.

Гульня-падарожжа “Планета акцябрат” (I-IV класы)

Інтэлектуальная гульня “Разумнікі і разумніцы” (V- VIII класы)

Ток-шоу “Будучыня – гэта мы” (IX-XI класы)

06.10

Сявец Н.В.

Козел Ж.Я.

Дзернейка Т.У.

4.10.6.

Спартландыя “300 талентаў для Каралевы” (I-IV класы)

 Аздараўленчае свята “Гімнастычны мікс”

13.10

спорт

Гладкі В.Б.

Гіжук Г.Л.

Пальяноўская А.В.

Свярчкоў А.Д.

4.10.7.

Святочная праграма “Міс і Містар Восень-2018”  (I- VIII класы)

Мазгавы штурм "Таленавітая моладзь таленавіта ва ўсім" (падрыхтоўка да раённага этапу КВЗ) (IX-XI класы)

20.10

Матысік Ж.І.,

Глябовіч М.І.

Сіцько Н.У.

Антановіч В.І.

4.10.8.

Конкурс малюнкаў  “Прафесіі маіх бацькоў”(I-IV класы)

Экскурсія “Я выбіраю прафесію”(V- VIII класы)

Круглы стол “У свеце прафесій” (з удзелам бацькоў) (IX-XI класы)

27.10

Ігнатовіч В.З.

Анісеня В.М.

Мядзелка Н.В.

4.10.9.

Малыя алімпійскія гульні ( I-IV класы)

Шахматна-шашачны турнір (V- VIII класы)

Прэзентацыя “З гісторыі шахмат і шашак”

Дыскатэка “Мы - актыўныя, мы – спартыўныя!” (IX-XI класы)

10.11

спорт

Гладкі В.Б.

Матысік  Ж.І.

Свярчкоў А.Д.

Козел Ж.Я.

Герасюк В.В.

4.10.10

Гульня “Прававы лабірынт” (I-IV класы)

Брэйн-рынг “Мае правы” (V- VIII класы)

Дыскусійныя арэлі “Злачынства і пакаранне”(IX-XI класы)

17.11

Гіжук Г.Л.,  Пальяноўская А.В.

Сіцько Н.У.

4.10.11

Сямейныя спаборніцтвы «Тата, мама, я – спартыўная сям’я» (I-V класы)

Гульня “Што? Дзе? Калі?” паміж камандамі вучняў і бацькоў (VI-XI класы)

24.11

Сявец Н.В.

Гладкі В.Б.

Мядзелка Н.В.

4.10.12

Гульня “ Вітаміны на нашым стале” (I- IV класы)

Квэст-гульня “Вясёлка здароўя”(V- VIII класы)

Канферэнцыя “СНІД: наш агульны клопат” (IX-XI класы)

01.12

Матысік Ж.І.

Глябовіч М.І.

Дзернейка Т.У.

4.10.13

Спаборніцтвы “Самыя хуткія, спартыўныя, дружныя”(I-VII класы)

Спаборніцтвы па валейболе сярод вучняў VIII -XI класаў, настаўнікаў

08.12

спорт

Гладкі В.Б.

Ігнатовіч В.З.

Свярчкоў А.Д.

4.10.14

Майстэрня Дзеда Мароза (I- IV класы)

КТС “Весела сустрэнем Новы год” (V- XI класы)

15.12

Сявец Н.В.

Класныя кіраўнікі V- XI класаў

4.10.15

Конкурс навагодніх песен  “Чарадзейны настрой” (I- IV класы)

Акцыя “Клопат” (дапамога ветэранам  педагагічнай  працы і адзінокім) (V- VIII класы)

Дыскатэка “Новы год корчыць па планеце”(IX-XI класы)

22.12

Гіжук Г.Л.

Мядзелка Н.В.

Козел Ж.Я.

 Герасюк В.В.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.