Дата: 25 января в 10:03

22 лістапада ў рамках адзінага дня інфармавання "Школа актыўнага грамадзяніна" па тэме "Беларусь. Сацыяльна-эканамічныя і грамадска-палітычныя падзеі лістапада"  адбылася сустрэча з першым сакратаром            ГА “БРСМ” Вайцюк Ірынай Міхайлаўнай. У сваім выступленні яна падзялілася ўражаннямі ад сустрэчы з Прэзідэнтам Рэспублікі Беларусь, паведаміла  аб рабоце ГА “БРСМ”, якая праводзіцца ў Бераставіцкім раёне. Вучні мелі магчымасць задаць пытанні Ірыне Міхайлаўне і атрымаць змястоўныя адказы. У арганізацыі правядзення адзінага дня інфармавання прынялі актыўны ўдзел вучні XI  класа.

Інфармацыйныя блокі:

- “Віншаванне Кіраўніка дзяржавы са 100-годдзем ВЛКСМ”;

- “Сустрэча Аляксандра Лукашэнкі з актывам Беларускага рэспубліканскага саюза моладзі”;

- “Беларусь з'яўляецца адной з лепшых краін для жыцця людзей”;

- “БДУ трапіў у рэйтынг лепшых ВНУ свету па фізічных навуках”;

- “Кастрычніцкая рэвалюцыя – гэта свята міру і сапраўдных правоў чалавека".