Новости проекта
Научный семинар
Перенос и удаление уроков
Навстречу новым горизонтам с Парком высоких технологий
Станьте участником программы «Учитель для Беларуси»!
Знакомьтесь с героями Schools.by!
Награждение победителей конкурса
Голосование
Якая форма работы ў музеі Вам найбольш падабаецца
Всего 72 человека
Голосование
По Вашему мнению шестой день недели необходимо посвятить:
Всего 74 человека
Голосование
Какие дополнительные образовательные услуги на платной основе вы хотели бы получить в 2018/2019 учебном году?
Всего 62 человека
Голосование
Кто по Вашему мнению большей мере должен заниматься воспитанием ребёнка в 6-ой школьный день недели?
Всего 77 человек

Факультативы

Дата: 11 марта в 21:01

     ЗАЦВЯРДЖАЮ

     Дырэктар

     __________ Н.В.Сіцько

    “___”  ________ 2019 г.

РАСКЛАД ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ

Малабераставіцкай СШ на 2-е паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Час

правядзення

Клас

Назва факультатыва

Прозвішча,ініцыялы настаўніка

Панядзелак

14.05 – 14.50

ІІІ

Матэматычная вясёлка

Гіжук Г.Л.

15.00 – 15.45

Творчая майстэрня

Мядзелка Н.В.

15.00 – 15.45

Дамашняя майстэрня

Мядзелка А.М.

15.00 – 15.45

Практыкум па чытанні па англійскай мове

Сіцько Н.В.

15.00 – 15.45

ІХ

Алгебра вучыць разважаць

Ласоўская В.П.

Аўторак

12.40 – 13.15

І

Матэматычная вясёлка

Матысік Ж.І.

14.05 – 14.50

ІІІ

Вытокі роднай мовы

Гіжук Г.Л.

14.05 – 14.50

V

Дамашняя майстэрня

Мядзелка А.М.

14.05 – 14.50

V

Творчая майстэрня

Мядзелка Н.В.

14.05 – 15.45

ІХ

ГКП

Фалькоўская Ю.П.

15.00 – 15.45

ХІ

Лексіка-граматычны практыкум

Кісялеўская В.Р.

Серада

8.05 – 8.50

ІV

Матэматычная вясёлка

Сявец Н.В.

13.00 – 13.45

ІІ

Вытокі роднай мовы

Ігнатовіч В.З.

14.05 – 14.50

ІІ

Шахматны ўсенавуч

Гладкі В.Б.

Чацвер

8.05 – 8.50

ІV

Культура речевого общения и поведения

Сявец Н.В.

14.05 – 14.50

ХІ

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Дзернейка Т.У.

15.00 – 15.45

ІХ

Складаны сказ без складанасці

Дзернейка Т.У.

Пятніца

8.05 – 8.50

ХІ

Паўтараючы фізіку, правяраю сябе

Глябовіч М.І.

12.40 – 13.15

І

Вытокі роднай мовы

Матысік Ж.І.

13.00 – 13.45

ІІ

Матэматычная вясёлка

Ігнатовіч В.З.

14.05 – 14.50

ХІ

Алгебра вучыць разважаць

Ласоўская В.П.

14.05 – 14.50

ІV

Шахматны ўсенавуч

Васіленка С.М.

15.00 – 15.45

VIIІ

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Сіцько Н.У.

Субота

9.00 – 9.45

Х

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Сіцько Н.У.

10.00 – 10.45

ІХ

Маё прафесійнае будучае

Сіцько Н.У.

10.00 – 10.45

ХІ

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

Гурская В.М.

УЗГОДНЕНА
Старшыня прафкама

_____ Н.В.Мядзелка

“ __ ” _______ 2019  г.

    

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.